
Singer-songwriter Taïs Reganelli keert na 13 jaar terug naar het podium van Theater aan de Slag voor de lancering van haar vijfde album, Pulmão Aberto. Taïs presenteert voor het eerst een volledig origineel werk dat haar nieuwe muzikale fase weerspiegelt in een intieme show, met begeleiding van gitarist Djâmen. Het repertoire bestaat uit alle nummers van het nieuwe album met originele songs die haar artistieke volwassenheid laten zien, maar ook hits van vorige albums.
Het album heeft een rijke en meeslepende sound en combineert elementen van verschillende muziekstijlen. Zo worden emoties overgebracht die variëren van intiem tot universeel. De titel Pulmão Aberto (Open Long) draagt een symboliek in zich die direct in dialoog gaat met het concept van het album. Het idee van ademhalen – essentieel en continu – staat voor zowel de kronkelige als de soepele paden van het leven. Tegelijkertijd roept het woord ‘openhartig’ de moed op om jezelf bloot te geven, nieuwe mogelijkheden te verkennen en je te wagen aan onbekende horizonten. Het is een uitnodiging om kwetsbaarheid en transformatie te ervaren, thema’s die terugkomen in het werk als geheel.
Taïs Reganelli met een fluwelen stem heeft een consistent oeuvre opgebouwd, tijdens haar carrière won ze talloze prijzen op festivals en werd ze twee keer genomineerd voor beste nieuwe zangeres en beste album bij de Brazilian Music Awards.
Entree €17,- | zaal open vanaf 19.30 uur
Reserveer via: theateraandeslag@hotmail.com